Як накачатися худому людині або хто такі ектоморфи

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)
Як накачатися худому

Як накачатися худому

Спортсмени з низькими показниками сили, вузькими плечима, довгими руками та в цілому худі мають тип статуру ектоморфа.Вони мають досить маленькі суглоби, які сильно обмежують коло видів спорту для них, але плюс їх у витривалості. Яскравий приклад ектоморфів – марафонці (бігуни на довгі дистанції). У них не буває проблем із зайвою вагою (вони її просто не набирають) і жировими відкладеннями. Це пов’язано з прекрасним метаболізмом. Проблемою для такого типу спортсменів швидше стане небажана втрата ваги, якщо раптом вони пропустять прийом їжі або почнуть їсти низькокалорійну їжу.

Як накачати м’язи худій людині (ектоморфу)

Основною метою походу ектоморфа в зал є набір м’язової маси. Варто відразу відзначити, що ви не станете схожим на ендоморфа, який за природою своєю «великий». Тому «бугаєм» вам не бути, але ось опрацювати рельєф вам, мабуть, простіше, ніж кому-небудь ще. Щоб накачати м’язи худому парубкові доведеться працювати дуже багато і правильно харчуватися.

Які вправи підходять худим людям

По-перше, вам варто знизити до мінімуму анаеробні навантаження і вправи.

База – ось ваше все. Базові вправи (станова тяга, жим лежачи і т. д.) відмінно справляються із завданням набору м’язової маси.

По-друге, вам щастить і дотримуватися жорсткої дієти, як наприклад ендоморфам і эктоморфам, вам не потрібно, що дозволяє вам їсти буквально будь-яку їжу. Головне, щоб ви їли досить і ніяк не менше. Звичайно ж, ми не маємо на увазі шлак на кшталт мівіни і подібних продуктів.

Ще один плюс такої статури – вся отримана організмом їжа йде виключно на побудову м’язів, а не на «запаси» жирів. Це і забезпечує вашому тілу хорошу рельєфність. Повірте, багато спортсменів заздрять такій властивості вашого організму.

Ось один з варіантів харчування для худого спортсмена


Сніданок
. Повинен бути максимально щільним. 3-5 варених яйця, каша (вівсяна або гречана на вибір), сік і цільнозерновий хліб.

Полуденок. Можна з’їсти трохи фруктів або овочів, випити протеїновий коктейль.

Обід. Що-небудь м’ясне (курка, риба і т. д.), картопля або рис.

Перед вечерею вам потрібно буде ще два рази «перекусити». Можна повторити варіант полудня.

Вечерю. Потрібно щільно поїсти. Сік, м’ясо з рисом або картоплею.

Друга вечеря. Перед сном, хвилин за 30-40 можна випити протеїновий коктейль, з’їсти сир.

Як ви бачите, назвати це «дієтою» складно, але дотримуватися рекомендації все-таки варто. Також не варто забувати і про специфіку тренувань для ектоморфа.

Забирайте цю статтю собі на стінку, додайте в закладки, діліться з вашими «худими друзями» і займайтеся спортом! А оце прекрасне відео про харчування для худих людей. Рекомендую до перегляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *