Харчування при сушці тіла для дівчат

(Оцініть запис - будьте першими!)

Виглядати на сто відсотків сьогодні не складно. Численні тренажерні та спортивні зали відкриті для широких мас.
Підтримувати тіло в оптимальному стані простіше простого. Безліч дієт, раціонів, правил харчування деколи не дають бажаного результату. У професійному спорті є свої методи, які з часом стали доступні всім бажаючим.

Харчування при сушці тіла для дівчат

Харчування при сушці тіла для дівчат

Сушка

Що ж таке сушка тіла? З самої назви можна сказати що сушка, це позбавлення організму від зайвої рідини, але насправді це спалювання зайвого жиру. Невірно підібравши дієту можна нанести своєму тілу стрес.

Організм, злякавшись майбутнього голодування, починає запасати жирові клітини. Тим самим, не дозволяючи скинути зайві кілограми, а навпаки збільшувати їх кількість. Правильно підібране харчування з раціональним споживанням всіх речовин дасть бажаний результат.

В основному, сушкою займаються професійні спортсмени. Дівчата, виступаючи на різних турнірах, часто вдаються до цього способу спалювання жирів. На сьогоднішній день цим методом користуються всі бажаючі. Грамотно вибудувана частота прийомів їжі і правильний раціон, не змусять довго чекати результату.

Під час сушки не можна відмовлятися від рідини, навпаки організм повинен отримувати стабільне 2-2,5 л рідини в день. Кількість висококалорійної їжі скорочується поступово, щоб не завдати шкоди організму. Основний акцент робиться на білок, його має бути достатньо в раціоні.

Протипоказання

У кожного методу впливу на організм обов’язково є протипоказання. Найважливіше – не можна обмежувати кількість вуглеводів у раціоні різко. Прийняття спеціальних лікарських препаратів, призначених для зниження маси тіла, шляхом розщеплення жирів, строго протипоказані. Вони різко посилюють обмінні процеси, приводячи до швидкого, не контрольованого зниження ваги, що небезпечно для організму. Хронічні захворювання нирок, травного тракту, вагітність, період лактації, цукровий діабет, також є протипоказаннями для сушки.

Для правильної сушки і складання раціонального харчування необхідно звернутися до фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *