Жир на боках

(Голосів: 2. Рейтинг: 5,00 з 5)

Боки – одна із найбільш проблемних жіночих зон, нарівні з животом та сідницями. Нерідко страждають від жирових відкладень в цій ділянці і чоловіки.

Якими ж вправами забрати лишні сантиметри з цієї ділянки? А відповідь така: зігнати зайву вагу тільки з боків природними методами не вдасться. Те саме стосується і інших проблемних зон. Справа в тому, що коли людина худне, то жир зникає рівномірно. І з проблемних зон (тобто там де його є найбільше) він зникне лише в останню чергу. Тому, щоб худнути в боках, потрібно просто дотримуватись загальних правил для скидання зайвої ваги.

1) Вживайте більше фруктів. Це полегшує процес скидання зайвої ваги. Дуже корисні при схудненні цитрусові, а особливо грейпфрут.
2) Пийте зелений чай. Згідно з дослідженнями людей, які регулярно п’ють зелений чай, рідше страждають від ожиріння.
3) Нарощуйте м’язи силовими тренуваннями. Цікаво, що навіть після закінчення фізичних вправ м’язи продовжують активно спалювати калорії.
4) Свій обід починайте з некалорійної їжі, а краще всього з салату. Відчуття ситості прийде скоріше і ви зменшите кількість спожитих калорій.
5) Споживайте побільше білку. Білок не тільки не відкладається у вигляд жиру, але і підсилює обмін речовин.
6) Відмовтеся від споживання простих вуглеводів (всілякі солоді, печиво і тд.), або уріжте їх кількість в своєму раціоні. Хоча в деякі періоди споживання простих вуглеводів може навіть сприяти схудненню. Це період вуглеводного вікна.
7) Якщо тренуєтесь – скоротіть відпочинок між підходами. Це дозволить підтримувати високий рівень серцебиття і прискорить спалювання калорій. Час від часу змінюйте режими тренувань.
8) Кожного дня бігайте, або хоча б ходіть пішки. Якщо їздите на роботу транспортом буде корисним відмовитись від цього і ходити пішки.
9) Обов’язково снідайте. Невеликий прийом їжі зранку дозволить запустити обмінні процеси в організмі і жир буде спалюватись активніше.
10) Їжте менше солі. Сіль заримує воду в організмі, а жирові відкладення виводяться в тому числі з водою (потом).

Дотримуючись цих правил ви скинете зайву вагу, в тому числі і  жир на боках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *