Жим штанги стоячи

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Жим штанги стоячи, або по-іншому «армійський жим» зараз несправедливо забута вправа. А такий вид жиму є не тільки відмінною вправою для нарощування маси плечей (передніх і середніх дельт). Його можна віднести до базових вправ, таких як присідання, тяга і жим штанги лежачи для нарощування загальної маси і сили тіла.

Регулярне виконання жиму стоячи відмінно розвиває силу практично всіх м’язів торсу, зміцнює м’язи-стабілізатори. Покращує спортивні показники в таких видах спорту як важка атлетика (поштовх та ривок), метання спису, штовхання ядра, гімнастика (бруси), бадмінтон, теніс (удари з-за голови і подачі), волейбол (блокування м’яча біля сітки і подачі). Крім цього, жим стоячи відмінно розвиває вибухову силу всіх м’язів торса.

Техніка виконання. Займіть правильне вихідне положення. Одним зусиллям вижміть штангу верх. Тіло не повинне рухатися в цей момент. Також не згинайте ноги. Ні в якому разі не дайте штанзі відхилятися вперед під час жиму. Це може спричинити травми спини. Гриф штанги повинен йти по траєкторії максимально близькій до обличчя. Жати штангу потрібно симетрично, обома руками.

Жим штанги стоя

Жим стоячи із-за голови краще не робити. Він є більш травматичним для плечових суглобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *