Згинання ніг у тренажері

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Для поліпшення рельєфу м’язів і надання їм необхідної форми використовуються ізолюючі вправи. Для біцепса стегна найбільш ефективною вправою є згинання ніг у тренажері. Дізнайтеся особливості виконання цієї вправи.

Згинання ніг належать до групи ізольованих рухів і призначене для поліпшення якості рельєфу біцепса стегна. Також при виконанні руху в роботі частково задіюються і литкові м’язи.

Переваги згинань ніг на тренажері

Як ми вже говорили, з допомогою вправи ви додасте біцепсам є стегна естетичний вигляд. Нижня частина мускула стане ширшою і товщою, що візуально подовжить стегно. Вправа спрямована на надання мускулу дефініції (чіткого поділу його відділів), а також поліпшення сепарації (рельєфу).

Техніка виконання згинань ніг на тренажері

Прийміть початкове положення в тренажері так, щоб колінні суглоби трохи виступали за край лавки. При цьому валик тренажера повинен розташовуватися в нижній частині гомілки. Корпус повинен бути щільно притиснутий до лавки.

Видихайте і затримайте дихання, почавши згинати ноги в колінних суглобах. При досягненні верхнього положення траєкторії затримайтеся на кілька секунд, напружуючи при цьому біцепс стегна. Після цього починайте рух у зворотному напрямку. Дуже важливо контролювати весь рух і виконувати його плавно. Також в нижньому положенні траєкторії не розпрямляйте повністю ноги, щоб біцепс стегна залишався під напругою. Рух вгору слід виконувати у швидкому темпі, а в зворотному напрямку – в повільному.

Поради по виконанню вправи

Для запобігання травми колінного суглоба, чашка повинна знаходитися за межами лавки.

Стежте, щоб тазостегновий суглоб завжди був притиснутий до лавки.

Не можна використовувати велику вагу, при якій вам доведеться чітингувати.

Завдяки зміні положення носків, акцент навантаження буде зміщуватися на різні відділи цільового мускула.

Робіть вдих при зусиллі (підйомі ніг) і видихайте під час руху в протилежному напрямку.

Дуже важливо правильно встановити лавку. Якщо після виконання руху ви відчуваєте втому в спині, то вправа виконувалась неправильно.


Згинання ніг у тренажері

Згинання ніг у тренажері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *