Як збільшити кисті рук?

(Голосів: 2. Рейтинг: 5,00 з 5)

Як збільшити кисті рук? Багато атлетів, яких природа не наділила товстою кісткою задають собі це питання. І, як правило, не знаходять відповіді. Адже на зап’ясті практично немає ніяких м’язів. Що ж тоді тренувати? А тренувати вам треба кістки і сухожилля.

Тренування кісток. З приводу тренування кісток не варто особливо заморочуватися. При регулярних фізичних навантаженнях кістки зміцнюються і збільшуються самі. Взяти той же підйом штанги на біцепс. Якщо ви робили його з прямим грифом і пристойною вагою, то напевно відчували неприємний біль у кистях рук. У цей момент кисті отримують мікропошкодження. Окістям виробляється нашарування нової кісткової тканини в місцях мікротравм. Будівельним матеріалом виступають, в основному, солі фосфору і кальцію.

Тренування сухожиль. Сухожилля також мають властивість рости від навантажень, візуально збільшуючи тим самим обсяг кисті. Але не потрібно перестаратися – від занадто великих навантажень можна швидше травмуватися, ніж отримати якийсь ефект. Важливо також добре і правильно харчуватися, отримуючи всі необхідні вітаміни і мікроелементи, інакше сухожилля будуть зношуватися, а не рости.

Краща вправа для зап’ясть. Якщо говорити про вправу, яке найкраще ізольовано впливає на кисті, то це кругові рухи зап’ястями з гантелями. Виконувати вправу краще по черзі кожною рукою, спираючись ліктем на лаву. Починати потрібно з невеликих гантелей – для новачка це 3-4 кілограми. Намагайтеся описати гантеллю якомога більше коло. Достатньо буде 3-5 підходів по 10-15 оборотів рукою 3-4 рази на тиждень. Ця вправа досить ефективна, але перші помітні результати будуть не раніше ніж через 8-10 місяців регулярних тренувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *