Як накачати прес (ізометрія)

(Голосів: 2. Рейтинг: 5,00 з 5)

Існує чудовий спосіб довести м’язи і форму свого живота до завидного стану без особливих труднощів. Для замітного результату потрібно всього лиш кілька тижнів, а виконання вправи займе не більше ніж 20 хвилин на день. Цей спосіб накачати прес носить назву ізометрії. На відміну від звичних динамічних вправ (багаторазових скорочень і розслаблень певних м’язових груп), ізометрія базується на короткочасному утриманні м’язів у стані незмінного максимального напруження.

Виглядає тренування пресу за ізометричним методом дуже просто. Потрібно лягти на рівну тверду площину і тоді, зімкнувши витягнуті руки в замок, повільно підніматися, досягаючи руками рівня колін. Весь секрет в тому, що один цикл підняття корпусу та повернення його у початкове положення повинен тривати цілу хвилину. Тому вправа виконується дуже повільно. Найбільшого ефекту можна досягнути, коли затримувати положення тіла під тим кутом, де зберігати нерухомість найважче. Починати тренування варто з чотирьох – п’яти таких вправ і поступово доходити до десяти. Отож максимальна тривалість тренування становить всього п’ятнадцять хвилин на день. Перші видимі результати з’являться після двох-трьох тижнів. Важливо, щоб ця вправа стала вашою звичкою, потрібно виконувати її щоденно.

Звичайно, щоб збільшити ефект від тренувань потрібно намагатися не переїдати, їсти невеликими порціями 5-6 раз на день, старатися споживати вуглеводну їжу в першій половині дня, а білкову в другій. Бо яким би сильним та рельєфним не був наш прес, під товстим слоєм жирової тканини цього ніхто не помітить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *