Вправи на спину вдома

(Голосів: 2. Рейтинг: 4,50 з 5)

М’язи спини стали великою проблемою сучасних людей. Найчастіше проблеми починаються через часте і тривале сидіння перед комп’ютером, коли зручні крісла знімають все навантаження з м’язів і вони надмірно розслабляються і перестають виконувати свої прямі обов’язки — підтримку хребта.

Через це починаються болі в спині і інші неприємності. І найчастіше у людей просто не вистачає часу на спортзал і нічого не залишається, як виконувати вправи на спину вдома.

Вправи на спину в домашніх умовах можуть стати в нагоді не тільки для усунення наслідків їх ослаблення, але і для попередження. Відразу варто сказати, що накачати величезну спину вдома у вас навряд чи вийде. Все-таки для цього потрібно працювати з серйозним обладнанням, а вдома його бути не може.

Вправи для спини вдома


Можна умовно розділити на тренування з допоміжним інвентарем і без нього. Добре, якщо у вас вдома будуть гантелі. Вони значно спростять процес тренування. Якщо ж їх немає, то не сумуйте. У багатьох випадках їх можна замінити, наприклад, взяти рюкзак і покласти в нього щось важке, або бутель для води, у якого теж є ручка. Вправи для спини вдома з гантелями не дуже будуть відрізнятися від тих, що виконуються в тренажерному залі.

Найефективніші вправи на м’язи спини вдома

Спина включає в себе багато різних груп м’язів і умовно при тренуванні спортсмени ділять її на низ (поперек), середню частину (найширші м’язи спини, ромбоподібні, круглі м’язи спини) і гору (трапеції, верх найширших м’язів). Також окремо варто відзначити довгі (прямі) м’язи спини, які виконують роль м’язового корсета для хребта. Саме від їх тонусу багато в чому залежить здоров’я вашого хребта.

Вправи для попереку і прямих м’язів спини вдома

Потрібно лягти на край дивана (він повинен бути достатньо високим) і звіситися вниз. Ляжте так, щоб на згині виявилися ваші стегна (не на живіт), а помічник повинен сісти вам на ноги, щоб зафіксувати вас. Тепер з положення вниз піднімайте себе за рахунок попереку вгору.

Підніматися треба до того моменту, поки ваша спина не утворює пряму з ногами. Підніматися надмірно верх не потрібно.

Ще один варіант подібної вправи можна виконувати на підлозі. Як виконувати вправи на спину вдома відео покаже вам більш докладно:


Качаємо середню частину спини вдома

Ось тут вам знадобляться гантелі або «гантелезамінники». Тяга до поясу відмінно опрацьовує середню частину спини. Як правильно її виконувати дивіться на відео:

Для найширших м’язів спини відмінно підійде тяга гантелей в нахилі. Знову ж таки, якщо гантелей немає, то можна використовувати баклашку з водою або рюкзак з обважненням. На відео показана робота в спортзалі, але вам головне зрозуміти техніку і правильно виконувати її.

Качаємо верхню частину спини (трапеції)

Для цього добре підходять шраги з гантелями. Важливо, аби ви виконували їх саме плечима, а не за допомогою рук.

Ось і всі найефективніші вправи на спину вдома, які дозволять тримати її в тонусі і позбутися від неприємних відчуттів. Звичайно ж, це не всі варіанти вправ на спину поза спортзалом, можна також детально розглянути роботу спини при подтягуваннях, але це вже в іншій статті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *