Вправи для сідниць чоловікам

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Чоловіки, безсумнівно, разом з іншими м’язами тренують м’язи сідниць. Сідниці у чоловічої статі за визначенням вважаються частиною тіла, на яку найчастіше звертають увагу жінки. Для пружної попи слід тренувати кілька груп м’язів.

Великий сідничний м’яз – здатен розгинати стегно і випрямляти тіло, а також фіксувати таз. Цей м’яз вважається найбільшим і допомагає пересуванню людини. У тварин така область м’язів не є сильно розвиненою. Всі комплекси вправ, призначені для чоловіків і жінок, спрямовані на тренування великого сідничного м’язу.

Середні і малі м’язи сідниць допомагають відводити стегно і фіксувати тазове положення. Дані м’язи знаходяться під великим м’язом і допомагають випрямляти тіло.

Анатомічна форма сідниць залежить від генетики спортсмена, а її розмір можна зробити більшим завдяки певному комплексу вправ.

На даний момент є програми тренінгу для акцентованого тренування сідниць. Для ефективності виконуваних програм, варто знати кілька правил:

  • необхідно виконувати прості вправи з певною вагою;
  • застосовувати ізолюючі вправи під час тренінгу;
  • дотримуватися правил техніки безпеки, щоб не пошкодити найважливіші ланки організму;
  • регулярно тренуватися з застосуванням кардіо вправ;
  • правильно харчуватися.

Переваги вправ:

  • допомагають збільшити м’язи сідниць і зробити їх щільнішими;
  • при вправах, спрямованих на сідниці, розвиваються також і інші групи м’язів;
  • сприяють підвищенню фізичної підготовленості спортсмена;
  • забезпечують спортсменові отримання бажаних результатів.

Вправи та їх виконання

Присідання з витягнутою ногою. Одну ногу варто залишити на підлозі, а іншу витягнути вперед. Тримаючись за яку-небудь опору присідати якомога нижче з нахилом корпусу. Для того, щоб ускладнити вправу, можна забрати опору або взяти в руку додаткову вагу. Атлетам-початківцям варто спочатку спробувати вправу з опорою, а пізніше присідати самостійно. Необхідно виконувати вправу до 16 разів, а потім поміняти ногу.

Присідання зі штангою. Ноги необхідно розставити ширше плечей і тримати спину рівною. Розташувати штангу на плечовому суглобі. Присідати треба якомога нижче при рівній спині. Виконувати також до 16 разів по 2 підходи. Вагу варто збільшувати поступово.

Підйом стегон вгору. Необхідно зробити упор на передпліччя і коліна, зігнути ногу на 90 градусів і при бажанні ускладнити вправу. Варто піднімати ногу у верхнє положення при підрахунку на 3, а на 4 опустити ногу. Повторювати вправу варто по 16 разів на кожну ногу. Поступово можна збільшувати кількість підходів.

Існує безліч вправ, які допомагають отримати бажаний результат. Кожен спортсмен підбирає собі індивідуальний комплекс і слідує йому при тренуваннях.


 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *