Випади зі штангою

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)
Випади зі штангою

Випади зі штангою

Завдяки цій вправі відмінно опрацьовуються м’язи сідниць. Дізнайтеся про техніку виконання випадів, а також про особливості даної вправи.

Випади зі штангою спрямовані на нарощування м’язів кадрицепсів стегна, також задіюються сідничні м’язи, задні м’язи стегна і ікри. Випади зі штангою — вправа середнього рівня складності і призначена для атлетів, що мають досвід. До виконання вправи приступайте після присідань.

Переваги випадів зі штангою

Вправа відмінно опрацьовує сідничні м’язи і частково задіює квадріцепс, біцепс стегна і ікри. Виконувати її краще після класичних присідань або мертвої тяги. Це пов’язано з тим, що випади сильно розтягують м’язи і наносять множинні мікропошкодження тканин, що значно прискорює їх ріст.

Виконання випадів зі штангою

Існує безліч різних варіантів по виконанню випадів зі штангою. Є такі різновиди, як випади на платформу, з гантелями, назад, убік, з власною вагою, випади в тренажері Сміта та інші. Дана вправа є дуже травмонебезпечною для колін, тому будьте уважні, якщо у вас хворі коліна. Рекомендується до виконання всім бодібілдерам, незалежно від рівня спортивної підготовки.

Техніка правильного виконання

Розмістіть спортивний снаряд на трапеціях, притримуючи його руками. Виставте робочу ногу вперед так, щоб колінний суглоб згинався під кутом в 90 градусів, але при цьому ліва нога не повинна колінним суглобом торкатися землі. Також, для зниження навантаження на суглоби, ліва нога повинна спиратися на носок, а не стопу.

Прийнявши описане вище початкове положення, починайте виконувати присіди у вертикальному положенні. У нижній точці руху робіть двухсекундну паузу. Повторіть вправу для другої ноги. Також випади можна робити і з гантелями, при цьому техніка не змінюється.

Випади зі штангою

Випади зі штангою

Поради по виконанню випадів

Дуже важливо, щоб в початковому положенні колінний суглоб не виходив за рівень носків.

Стежте, щоб поперек була распрямленим і ні в якому разі не допускайте його округлення.

Опускайтеся на вдиху, а підйом робіть під час видиху.

Всі рухи повинні бути плавними, не допускайте ривків.

Не варто виконувати дану вправу людям з хворими колінами і тим, хто погано вміє тримати рівновагу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *