Спорт – це спосіб життя: свіжі новини спорту, харчування і тренажерка

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Мотивуючі картинки, відео підштовхують людину до самовдосконалення, розвитку свого фізичного стану. Це один з тих небагатьох мотиваторів, який дійсно допомагає людям стати кращими, а не підштовхує до вживання алкоголю або сигарет.


Головна проблема всіх початківців спортсменів у тому, що вони намагаються домогтися приголомшливих результатів за найкоротші терміни, але система не працює. Для того, щоб наростити м’язову масу, накачати біцепс або спину потрібен час і завзятість. Це приводить до висновку, що спорт повинен стати для вас способом життя.

Величезна кількість чоловіків читають свіжі новини спорту, вболівають за улюблені команди чи спортсменів. Це формує певний настрій, розуміння того, що є люди, здатні досягти поставлених цілей. Така інформація допомагає налаштуватися на потрібний лад, задати тонус для роботи над власним тілом. І це дуже важливий, визначальний фактор для роботи в спортзалі.

Музика і спорт

Багато спортсменів відзначають, що для ефективної та інтенсивної роботи їм потрібна відповідна музика. Не обов’язково це має бути якийсь важкий метал, далеко не всіх надихає агресивна музика. Іноді це може бути просто ритмічний танцювальний трек, який допоможе вам подолати кросову дистанцію. Тут складно щось радити, тому ви повинні самостійно підібрати для себе плейлист, який би допомагав вам виконувати план в тренажерці.


Спорт і їжа

Помилкова думка, що відвідування тренажерного залу дозволяє їсти що завгодно і пити будь-яке спиртне. Це вводить в оману багатьох початківців спортсменів. Старанні тренування допомагають розігнати метаболізм, поліпшити обмін речовин, але ніяк не є протидією для надмірного поглинання вуглеводів і жирів.

Тільки відповідна дієта у поєднанні з інтенсивним тренінгом, здатні допомогти досягти необхідного результату. Головним ворогом будь-якої фігури є солодке, це перше від чого слід відмовитися. В іншому потрібно ретельно підбирати підходящі продукти для формування бажаної фігури. В залежності від вашої статури вам підходить той чи інший варіант дієти: для набору маси, для схуднення, для рельєфу і т. д.

Спорт і дисципліна

Незважаючи на те, що цей пункт йде останній, він є самим головним. Натхнені мотивуючими роликами новоспечені бодібілдери вже через 2 тижні втрачають «бойовий запал» і закидають абонемент в спортзал. Важливо подолати совою лінь і хоча б місяць відходити на заняття, далі буде легше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *