Скручування лежачи

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Скручування лежачи – ефективна вправа для розвитку м’язів черевного пресу, а також створення рельєфності. Спортсмени неодноразово підкреслювали його ефективність і зручність виконання.

Ця вправа на прес підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам.

Переваги вправи

Ця вправа не вимагає ніякого обладнання, крім килимка, тому користується настільки високою популярністю. До інших переваг можна віднести:

– низький тип складності;

– проста техніка виконання;

– швидкий ефект (можна накачати прес протягом декількох тижнів виконання);

– самостійне виконання;

– черевний прес накачується рівномірно.

Скручування лежачи

Скручування лежачи

Техніка виконання скручувань лежачи на підлозі

Щоб виконати скручування лежачи, необхідно дотримуватись наступних етапів:

– ляжте на спину на попередньо підготовлений килимок. Зігніть коліна і поставте їх на ступні. Необхідно витягнути руки вздовж тіла;

– розслабтеся, дивіться в стелю;

– зробіть глибокий вдих і підніміть плечі;

– у такому положенні слід затриматися на деякий час над підлогою;

– видих – повернення у вихідне положення. Знову розслабтеся і повторіть вправу.

Для підвищення ефективності вправи застосовують різні ускладнення, які можна використовувати, щоб поліпшити ефект. Багато спортсменів виконують вправу, схрестивши руки або поставивши їх за голову. Можливе також використання обтяження. Скручування можуть бути різних видів, що також покращує ефект.

Поради та особливості виконання

Взагалі скручування являють собою цілий комплекс вправ, які допомагають розробити і сформувати прес, стимулювати м’язи до росту та побудувати своїми силами – без заліза – розкішний рельєф, гідний захоплення. Щоб скручування були ефективними, дотримуйтеся наступних порад:

Вправу треба виконувати до «відмови». Побудувати рельєф можна лише в тому випадку, якщо працювати максимально наполегливо, не розгинаючись сильно під час скручування, щоб не було зниження тонусу черевних м’язів.

Використовуйте скручування з поворотом. Цей різновид вправи допомагає формувати верхню частину м’язового пояса живота. Під час виконання потрібно робити акцент на поштовху тулуба в сторони (спочатку в одну, потім другу).

Використовуйте бічні скручування для створення талії. Такий вид вправи впливає на область косих м’язів живота і допомагає домогтися осиної талії у жінок, що страждають легким ожирінням в абдомінальній області.

Не забувайте про зворотні скручування лежачи. Це вправа, яка потребує підіймання стегон – покращує кровообіг і підсилює напругу в абдомінальних м’язах.

Скручування лежачи

Скручування лежачи

З кожним разом збільшуйте кількість повторень і підходів. Щоб м’язи не звикали до навантаження, кількість підходів потрібно постійно збільшувати. Це допоможе тримати черевний прес в тонусі, сприятиме постійному вдосконаленню венозного малюнка і створенню рельєфу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *