Скільки разів на тиждень потрібно качати біцепс

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

У даній статті ви знайдете відповідт на запитання скільки разів на тиждень потрібно качати біцепс. Біцепс – це невелика м’язова група, однак вона формує вид мускулистої руки. Якщо у вас буде худий біцепс, то ніякі інші м’язи не зможуть надати вам виду атлета.

Великі накачані руки, візитна картка бодібілдера.

Як і скільки разів на тиждень потрібно качати біцепс?

Великий Арнольд говорив: «Тренування м’язів рук менше двох разів на тиждень не має сенсу».

Біцепс, мала група м’язів, і їй потрібно набагато менше часу на відпочинок і відновлення, ніж наприклад м’язам спини, тому в словах Арні є істина.

Але тут треба звернути увагу ось на що:

1. Якщо ваш біцепс відмінно росте не потрібно приділяти йому надто багато часу, краще приділити увагу відстаючим груп м’язів.

2. Важливе значення має твій спліт, тобто з певною групою м’язів тренується біцепс.

Якщо біцепс тренується разом з м’язами спини, немає можливості добре його опрацювати, так як він бере участь майже у всіх вправах на спину. Відбувається первинне стомлення м’язів. Виходить, що коли ти підходиш до вправ для біцепс, він вже не може працювати з великою вагою.

У цьому випадку варто додати для біцепса ще одне тренування в тиждень. В день, коли біцепс тренується разом зі спиною, виконуйте вправи з легкою (50-60% від робочого) вагою по 10-12 повторень.

3. В окремий день тренуйте біцепс важко, з використанням великої ваги, чітингу і повторень в районі 8-10.

Таким чином у вас виходить два тренування в тиждень.

4. Якщо біцепс тренується окремо від спини, то опрацьовуйте його в це тренування активно. В день тренування спини біцепс отримає додаткове навантаження, що і буде другим тренуванням.

5. Необхідно, що б між тренуваннями пройшло мінімум два дні для того, що б м’язи біцепса могли відновиться хоча б частково. Тому не треба ставити день тренування біцепса відразу після дня тренування спини, або навпаки.

6. Важке тренування біцепса краще робити на початку тижня, а легке в кінці. Між ними має бути 2-3 дні.

7. Аналізуйте свої відчуття. Якщо відчуваєте, що не встигаєте відновлюватися, впала робоча вага у вправах на біцепс або на спину, міняйте спліт. Падіння робочої ваги буде означати, що ви не правильно склали план тренувань на тиждень, і біцепсам потрібно більше часу на відпочинок.

8. Не перевантажуйте тренування для м’язів біцепсу великою кількістю вправ. Якщо ви новачок, цілком достатньо буде для початку підйому штанги на біцепс.

9. Потренувавшись кілька місяців можна додасть ще одну вправу, наприклад підйом гантелей на біцепс «молотом».

Підіб’ємо підсумок: тренувати біцепс потрібно два рази в тиждень. З них одне тренування повиннао бути важке і одне легке.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *