Що робити в спортзалі, якщо болить спина

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)


Однією з найпоширеніших проблем серед людей всіх віків стає біль у спині. Як правило, він виникає через слабкість хребта, недостатню тренованість м’язів.

Спину потрібно качати

Можна помітити, що за останні кілька десятків років сильно змінився ринок праці. Якщо раніше були потрібні різного роду робітники, керівники, які не сиділи перед монітором з мобільним телефоном у руці, а їздили по всьому місту чи навіть регіону, то зараз все більший попит на офісних робітників.

Більшість обов’язків сучасні менеджери можуть виконувати, сидячи перед комп’ютером, не встаючи з крісла практично цілий день. Не дивно, що м’язи спини на зручному стільці сильно розслабляються і не виконують своїх прямих обов’язків. У більшості сучасних чоловіків і жінок до 30 років виникає необхідність придбати пояс для спини – спеціальний аксесуар, який може зігрівати, масажувати або підтримувати спину. Для літніх людей він стане незамінним помічником, але молоді хлопці та дівчата повинні самостійно піклуватися про своє здоров’я, тому спину потрібно качати, спеціально і свідомо.

Кращі вправи для тренування м’язів спини


Під час зміцнення спини важливо не давати надто велике навантаження на самому початку. Через це може відбутися зміщення дисків, надрив м’язів. Рекомендується починати з наступних вправ:

  • Гіперекстензія. Найефективніший варіант прокачування поперекової області спини. Якщо вас турбують болі в цій області, то кращого способу закачати м’язи немає. Починайте з 3 підходів по 10-15 разів на кожному тренуванню.
  • Тяга блоку до грудей. Цей варіант допоможе вам зміцнити найширші м’язи спини, що зробити більш сильним середній відділ спини.
  • Тяга блоку за голову. Цей варіант вправи допоможе опрацювати верхню частину спини, трапецієвидні м’язи. Це актуально для людей, які працюють над спиною. Міцний верх спини позбавить вас від болів в області шиї.

Не рекомендується на перших етапах виконувати такі вправи, щоб не пошкодити непідготовлену спину:

  • тяга до пояса в нахилі;
  • нахили зі штангою на плечах;
  • станова тяга з великою вагою.

Після 1-2 місяців регулярних занять можна переходити до описаних вище варіантів вправ для більш серйозного опрацювання спини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *