Розгинання рук на блоці стоячи

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Розгинання рук на блоці стоячи є класичною і популярною вправою для тренування трицепса. Жим вниз або розгинання на верхньому блоці здатний допомогти надати триголовому м’язу красивий рельєф і форму.

Розгинання рук на блоці стоячи

Розгинання рук на блоці стоячи – традиційна вправа, що виконується в кінці тренувань. За даними статистики, воно є самим популярним в тренажерних залах, де займаються бодібілдери і атлети. Для виконання вправи знадобиться тросовий тренажер. Унікальність техніки в тому, що вона не задіє інші м’язи. Це ізолююча вправа, яка до того ж виконується досить просто.

Переваги розгинання рук на блоці стоячи:

– тренує трицепс ізольованим методом;

– немає протипоказань для проведення;

– потрібен тільки тросовий тренажер;

– не вимагає ефекту чітингу і дозволяє швидко отримати бажаний результат.

Розгинання рук на блоці стоячи

Розгинання рук на блоці стоячи

Техніка розгинання рук на блоці стоячи

Щоб правильно виконати вправу, необхідно поступово доповнювати вагу. Якщо вага буде занадто великою, буде напружуватися поперек. Це може призвести до травми. Існує кілька правил для максимально ефективного опрацювання триголового м’язу: по-перше, вправи на трицепс повинні виконуватись в самий останній момент. По-друге, потрібно поставити ноги, спину, стегна і плечі в нерухому позу. Працювати під час вправи повинні виключно лікті.

Вправа не повинна виконуватися різко. Далі:

– встановіть лікті паралельно тренажеру;

– притисніть лікті до тіла;

– при виникненні болю приберіть зайву вагу;

– можна нахилити корпус, якщо тренування проходять вже давно;

– використовуйте мотузку, а не ручку тренажера;

– можна спробувати розгинати руки по черзі.

Рекомендації до виконання

Якщо ви будете чергувати розгинання рук на блоці з іншими вправами, то ефект від вправи буде набагато вищим. Якщо є протипоказання до виконання вправи стоячи, спробуйте виконати її лежачи на поверхні. Важливо звертати увагу на індивідуальне сприйняття даної вправи і домагатися максимально комфортних умов. Існує кілька різновидів вправи, які слід вивчити і використовувати для розвитку трицепса.

Слід навчитися правильно дихати. Вдих – на вихідному положенні, видих – при завершенні вправи. Ознаменуванням завершення вправи будуть прямі руки. Закінчивши розгинання рук на блоці стоячи, прислухайтеся до відчуття і спробуйте відчути напружені розігріті м’язи. Пам’ятайте, що під час вправи повинні рухатися виключно лікті. Ноги повинні фіксувати положення тіла, не зісковзувати, не згинатися і не ворушитися. Тіло важливо зберігати у спокійному стані до завершення вправи.

Якщо немає можливості використовувати для заняття залізну ручку, спробуйте виконати розгинання рук на блоці стоячи за допомогою каната. Увага! Кожен раз рух слід починати дуже повільно, поступово розвиваючи швидкість.

Розгинання рук на блоці стоячи

Розгинання рук на блоці стоячи


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *