На який спорт записати дівчинку

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Батьки піклуються про дитину у всіх сферах її молодого життя. Дівчинка повинна розвиватися всебічно, тому варто думати і про її фізичний розвиток. Зрозуміло, що занять фізкультурою в школі буде недостатньо, далеко не завжди уроки проходять за планом тому потрібно знайти додатковий спортивний гурток. Але що дійсно корисно для дівчинки?

Легка атлетика

Сучасні батьки вкрай рідко розглядають цей варіант. Незаслужено забута «королева спорту» легка атлетика дає прекрасні можливості для всебічного фізичного розвитку для дівчат будь-якого віку. Цей вид спорту створює регулярні кардіонавантаження, зміцнюючи ті частини тіла, які у дівчат найчастіше страждають від зайвої ваги, целюліту:

  • стегна;
  • сідниці;
  • живіт.

У підлітковому віці легка атлетика дозволить дівчинці сформувати красиву фігуру, зміцнити судинну та м’язову систему.

Танці

Другий за популярністю варіант спорту для маленьких дівчаток підлітків. Все-таки легка атлетика може бути зрозуміла далеко не всім, на сцену виходити там не потрібно, а глядачами, як правило, є батьки і близькі друзі. Танці ж крім фізичного навантаження дають розвиватися і в творчому напрямку, отримувати таку бажану підліткам увагу.

Проблема в тому, що танці дають можливість для «халтури», коли в задніх лініях дівчинки не викладаються на повну, що може позначитися безпосередньо на фігурі. І якщо серед легкоатлеток вкрай складно знайти повненьку дівчину, то навіть серед професійних танцюристів є цілком собі «кругленькі» представники.

Ми спеціально не розглядали багато інших видів спорту, тому що вони мають свої специфічні особливості. Не зовсім підходять для дівчат:

  • Плавання – цей вид спорту дуже сильно навантажує спину, роблячи її широкою, що для фігури дівчинки підлітка не зовсім те, що потрібно.
  • Тренажерний зал – робота з штангою та гантелями може призвести до уповільненого росту або іншим проблемам жіночого характеру.
  • Гімнастика – тренування в цьому виді спорту дуже важкі, дуже висока ймовірність травм.

Враховуйте, що останнє слово все одно має залишатися за дитиною, тому що спорт повинен подобається, інакше дівчинка його вкрай швидко кине.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *