Жим гантелей сидячи

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Жим гантелей сидячи використовує у своїй програмі тренувань велика кількість атлетів. Дізнайтеся, як технічно правильно необхідно виконувати дану вправу.

Серед атлетів жим гантелей сидячи користується досить великою популярністю. Більшість професійних бодібілдерів впевнена, що це краща вправа для тренінгу передніх пучків дельт. Також прокачуються і середні пучки, але в набагато меншій мірі, а заднім пучкам дістається ще менша частка навантаження.

Техніка виконання жиму гантелей в положенні сидячи

Початківцям атлетам завжди в першу чергу слід звертати увагу на техніку виконання вправ, а вже в другу нарощувати робочу вагу. Навіть при високому навантаженні, але при відсутності техніки, прогрес значно сповільниться. При виконанні вправи слід звертати увагу на наступні моменти:

– Ліктьові суглоби повинні розташовуватися строго під кистями протягом виконання всього руху. Завдяки цьому спортивний снаряд буде переміщатися по дузі, злегка зблизившись в крайній верхній точці траєкторії. Виконується жим одночасно двома руками. При русі рук вгору робиться видих, а при опусканні – вдих.

– Розвертати кисті рук не слід. В початковому положенні руки повинні розташовуватися так само, як якщо б ви тримали гриф, тільки не попереду себе, а біля плечей.

– Ліктьові суглоби не повинні висуватися вперед, спина повинна залишатися рівною. Руки повинні переміщатися в одній площині.

– Досягнувши крайньої верхньої точки, слід зробити маленьку паузу.

Жим гантелей сидячи

Жим гантелей сидячи

Жим гантелей в положенні сидячи з поворотом кистей

Ця вправа також призначена для тренінгу дельт, але в основному їх середніх пучків. Також навантаження припадає на верхню частину трицепсів. Додатковими м’язами при виконанні вправи є передня частина дельт, трицепс і зубчасті м’язи. Вправа відноситься до базових і рекомендується до виконання всім атлетам, незалежно від ступеня тренованості.

Дуже важливе значення для правильного виконання жиму має вибір оптимальної ваги. Виконується жим з максимальною амплітудою. При його виконанні зверніть увагу на наступні моменти:

– Вмостившись на лаві, утримуйте спортивні снаряди на рівні плечей, при цьому долоні повернені на вас.

– Жим виконується на вдиху і при цьому кисті розгортаються таким чином, щоб в крайній верхній точці долоні були направлені від вас. Після невеликої паузи поверніться в початкове положення.

Жим гантелей сидячи

Жим гантелей сидячи


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *