Які м’язи працюють під час поїздок на велосипеді?

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Кататися на велосипеді не тільки приємне, але й дуже корисне заняття для здоров’я і краси тіла. У цій статті ми розповімо про групи м’язів, які працюють і розвиваються під час тренувань.

Багато вчених і медичні працівники підтверджують, що велосипедний спорт сприятливо впливає на зміцнення м’язів і серцево-судинну систему. Це відмінне кардіотренування, яке не поступається по своїй ефективності бігу. Всупереч багатьом упередженням, що велоспорт зміцнює тільки ноги, було доведено, що верхня частина тіла велосипедиста також не залишається без участі.

Плечі і руки

Безумовно, плечі і руки не так активно працюють, порівняно з нижньою частиною тіла, проте, саме вони активуються під час крутих підйомів і поворотів керма. Враховуй цей момент під час проходження маршруту, якщо хочеш дати цим м’язам більше навантаження.

Прес

Правильне положення тіла на велосипеді і його нахил вперед забезпечує прес, який під час поїздок зміцнюється. З часом будь-який велосипедист може зазначити, що поїздки стають не такі стомлюючі завдяки зміцненню черевних м’язів.

М’язи-згиначі стегна

Невеликі за розміром м’язи-згиначі стегна знаходяться недалеко від пахової області і відповідають за згинання і розгинання ніг в колінах. Ці м’язи погано захищені від травм, тому у разі больових відчуттів в зоні їх розташування, слід припинити тренування.

Які м'язи працюють під час поїздок на велосипеді?

Які м’язи працюють під час поїздок на велосипеді?

Сідниці

Під час поїздок на велосипеді сідничні м’язи працюють в дуеті з квадрицепсами, забезпечуючи рівновагу і правильне положення тіла в сідлі.

Верхня частина ніг

Сама верхня частина ніг активно працює під час їзди. У цю групу м’язів входять біцепси стегон і квадрицепси. Останні беруть на себе більшу частину навантажень і відповідають за силу натискання на педалі. Особливо інтенсивно вони працюють під час підйомів. Біцепси беруть на себе навантаження, коли ноги піднімаються з педалями наверх.

Нижня частина ніг

М’язи литок, а також сухожилля під колінами, активно працюють, коли ноги витягуються, щоб натискати на педалі.

Слід зазначити, що всі перераховані вище групи м’язів працюють не тільки під час поїздок на звичайному велосипеді, але і на велотренажері. Тому в будь-який час року є можливість займатися корисним і ефективним велоспортом.

До слова: за годинну поїздку на велосипеді можна спалити близько 700 ккал.

Їзда на велосипеді може врятувати від діабету

Головне правило – регулярні і неспішні прогулянки на велосипеді. Любителі велоспорту не тільки можуть похвалитися загальним поліпшенням стану здоров’я, але також краще застраховані від такого страшного захворювання, як діабет другого типу.

Які м'язи працюють під час поїздок на велосипеді?

Які м’язи працюють під час поїздок на велосипеді?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *