Французький жим на похилій лаві

(Оцініть запис - будьте першими!)

Французький жим на похилій лаві – ідеальна вправа для тренування трицепса.

Існують певні тонкощі техніки виконання даного жиму, з якими має бути знайомий кожен спортсмен.

Французький жим на похилій лаві

Французький жим вимагає похилу лаву, таким чином, можна буде виконувати дану вправу сидячи і стоячи. Жим допомагає тренувати м’язи рук – трицепси або триглаві м’язи плечей. Це не найпростіша вправа, тому потрібно бути максимально уважним до ходу вправи і її нюансів. Рекомендуємо виконувати жим перший час під наглядом тренера або іншого спортивного фахівця.

Переваги французького жиму:

– добре розробляє триголовий м’яз і всі його голівки (включаючи довгу);

– має невелику кількість протипоказань;

– вимагає наявності тільки похилої лави та штанги;

– забезпечує хороший результат.

Техніка французького жиму на похилій лаві

Існує відразу кілька технік французького жиму на похилій лаві. Кожна техніка благотворно впливає на довгу головку трицепса, медіальну голівку і латеральну. А також на трицепсове сухожилля. Щоб трицепс був опрацьований як можна якісніше, необхідно покласти штангу за голову. Руки при цьому розташовуються над головою так, щоб були залучені в роботу й інші головки трицепсів.

Щоб виконати французький жим, краще всього брати невелику вагу. Якщо вага буде надто великою, це неправильно позначитися на ефективності техніки. Під час виконання вправи, дуже важливо фіксувати плечі і виконувати рухи тільки за допомогою ліктів. Для того щоб виконати вправу традиційним спосіб, необхідно лягти горизонтально. Руки при цьому беруть штангу з допомогою верхнього хвата. Далі:

– руки випрямляються;

– штанга піднімається від себе;

– руки відводяться на 45° у бік голови;

– руки згинаються і штанга опускається за голову;

– лікті розгинаються;

– штанга повертається у вихідне положення.

Особливості виконання

Під час вправи необхідно стежити за диханням. Згин – вдих, жим — видих. Під час французького жиму потрібно видихати, коли важко, робити вдих, коли легко виконувати вправу. Попередньо перед французьким жимом потрібно розім’яти руки. Це допоможе уникнути травм. Для вправи на похилій лаві вага повинна бути невеликою. Увага! Французький жим може нашкодити ліктьовим суглобам, ось чому їх необхідно як слід розтягнути. Для жиму рекомендуємо придбати EZ-штангу з безпечною конструкцією.

Радимо стежити за роботою передпліч. Лікті при цьому повинні бути зафіксовані. В іншому випадку трицепси не тільки не будуть опрацьовані, але і можуть травмуватися. Досягнувши верхньої точки, випряміть руки. Ноги повинні упиратися в підлогу для утримання стійкого положення тіла. Пам’ятайте, чим більший нахил лави, тим важче виконувати французький жим і тим більше навантаження на лікті. Сідниці і спина повинні бути притиснуті до лави. Руки і тіло повинні бути одній прямій.

Увага! Коли штанга буде опускатися за голову, потрібно вичавити її максимально сильно. І тільки потім випрямити руки.

Французький жим на похилій лаві

Французький жим на похилій лаві


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *