Ефективні методи самооборони

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Незважаючи на те, що епоха ” лихих 90-х позаду, часи нині неспокійні. Тому немає гарантії, що на твоєму шляху не зустрінеться який-небудь хуліган або грабіжник.

Опинившись один на один зі зловмисником, слід пам’ятати, що навіть найзапекліші бандити – теж люди, яким знайоме почуття болю і страху; а це означає, що у них є вразливі місця. Тому для протистояння бандитам достатньо навіть мінімальних навичок самооборони. Головне, щоб вони спрацювали безвідмовно.

Ми ознайомимо вас із самими ефективними методами самооборони, які не вимагають титанічних зусиль при їх реалізації.

Удар у відповідь ногою і подальша впевнена атака

П’яний буян навряд чи стане демонструвати вищий пілотаж бойових мистецтв. У більшості випадків найперший удар робиться правою рукою в голову (обличчя, вуха) з одночасним випадом вперед. В такому випадку можна протистояти прямим ударом з ноги в будь-яку нижню частину тулуба нападника. Навіть без удару, пряма нога твоя буде жорсткою перешкодою для агресора. Високий ефект такого маневру досягається, якщо потрапити ногою в коліно чи пахову зону. Після цього можна продовжити контратаку ударом коліна в область грудей.

Звільнення від захоплення зі спини

Протистояння захоплення ззаду не раз показувався в кінофільмах. Такий прийом дійсно ефективний і швидко спрацьовує. Його суть полягає в тому, що під час захоплення необхідно вдарити п’ятою по ступні хулігана і після цього нанести удар в обличчя ліктем.

Травмування ступні дуже болісне, тому зловмисник з великою ймовірністю трохи нагнется до неї або потягнеться руками. Якщо він отримає в цей час удару ліктем, то перемога буде на твоєму боці. Однак удар цією частиною тулуба вимагає підготовки, щоб не промазати. Тому спершу потренуйся.

«Допоможіть! Хулігани зору позбавляють!»

Очі у хуліганів зазвичай вразливі, і це тобі на руку. Від такої контратаки не застрахований жоден лиходій. Щоб таким чином знешкодити супротивника, необхідно натиснути на очі великими пальцями рук або атакувати всією п’ятірнею, щоб напевно потрапити в ціль.

Використання “бабського прийому”

Як ти, напевно, вже здогадався, що мова йде про атаку в пахову зону. У бойових мистецтвах цей прийом, як правило, вважається підлим і забороненим, однак, коли на кону здоров’я, а то й життя, всі методи хороші. Так і зловмисники не відрізняються порядністю і нехтують суспільно-моральними нормами.

Такий маневр можна виконати як з близькою, так і з більш дальньої дистанції будь-якою частиною ноги.

Захист від противника з ножем

Ймовірність зустріти справжнього ніндзя з ножем в спальному районі – невелика. Тому атаки таким знаряддям зазвичай незграбні і передбачувані. Більше того, злочинці часто використовують ніж тільки для залякування, розраховуючи на те, що жертва віддасть свої цінності добровільно.

Найпоширеніші атаки ножем здійснюються в зону живота, плеча або стегна. Від такого нападу ефективніше всього йти в сторону від траєкторії руху ножа з подальшим застосуванням блоків з допомогою рук. Проте такі прийоми вимагають підготовки, у тому числі і психологічної.

Тим не менш, практика показує, що часто навіть непідготовлені люди, опинившись з озброєним бандитом один на один, діють не гірше бійців, використовуючи інстинкти і закладені природою рефлекси. Наприклад, якщо бандит замахнувся рукою з ножем, людина рефлекторно намагатиметься блокувати своїми руками його атаку. Краще всього це зробити схрещеними руками, піднявши їх вгору, після чого продовжити свій контрнаступ, остаточно знешкодивши супротивника.

Від ножа ефективно оборонятися підручними предметами. «Озброїтися» можна парасолькою, намотаним на руку одягом або натягнутим міцно двома руками ременем.

Способів самооборони досить багато. Ми ж розповіли про найбільш прості і при цьому ефективні методи протистояння.

Якщо на твоєму шляху опинився зловмисник, і настав час застосувати один із прийомів, не панікуй. Дій впевнено і холоднокровно. Тоді перемога буде за тобою!

Ефективні методи самооборони

Ефективні методи самооборони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *