Дієта на лимонах

(Голосів: 2. Рейтинг: 5,00 з 5)

Лимони знаходять дуже широке застосування в нашому світі. Вони прекрасно підходять для профілактики простудних захворювань, використовуються як миючий засіб, який розщеплює жир, є невід’ємним компонентом багатьох вишуканих страв. Зовсім недавно лимонам знайшли ще одне корисне застосування.

Виявляється, вживання лимону дає відмінні результати при скиданні зайвої ваги. Весь секрет криється у великій кількості лимонної кислоти, що міститься в даному фрукті, яка сприяє прискоренню обміну речовин і розщепленню жирової тканини.

Головна перевага лимонної дієти в тому, що не потрібно відмовлятися від яких-небудь корисних продуктів.
Дієта на лимонах дозволить вам скинути зайві 10 кілограм в найближчі терміни. Потрібно просто регулярно вживати з їжею лимонний сік, змішаний з теплою водою.

У перший день потрібно додати в свій раціон сік одного лимона, розведений в склянці води.

На другий день – випити дві склянки води з соком двох лимонів.

І так далі, додавати щодня по склянці. Потрібно дійти до 5 лимонів на день. На шостий день потрібно вже зменшувати по склянці. Тобто всього «лимонна дієта» повинна тривати 10 днів. За цих 10 днів можна схуднути на 8-10 кілограм.
Але слід попередити, дієта на лимонах протипоказана людям з підвищеною кислотністю шлунку. При перших ознаках печії від такої дієти слід відмовитися.

Наостанок відзначу, що дієта на лимонах це тільки перший крок до скидання ваги. Якщо не почати робити фізичні вправи, правильно харчуватися, то скинуті кілограми з’являться так само швидко як і зникли, можливо навіть з лишком.

Також пропонуємо Вашій увазі поради – як харчуватися щоб схуднути тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *