Як накачати руки в домашніх умовах без гантель

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)

Як накачати руки в домашніх умовах без гантель

Далеко не кожен може дозволити собі ходити в спортзал і платити за абонемент (а деякі принципово не хочуть цього робити), але все одно ставлять собі за мету побудувати гарне і пропорційне тіло. Ніхто не забороняє цього робити вдома і зараз ми розглянемо кілька варіантів того як накачати руки вдома без гантель.

ЯК НАКАЧАТИ РУКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

ЯК НАКАЧАТИ РУКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Відразу скажемо, що без допоміжних засобів все одно не обійтися, особливо, працюючи з біцепсом. Щоб він ріс, йому потрібне навантаження.

Щоб накачати руки вдома, вам потрібно виконувати дані тут вправи по 3-4 рази на тиждень.

Підтягування на турніку зворотним хватом

Самий просто спосіб накачати біцепс без гантелей – підтягування на турніку зворотним хватом. Ми описували докладно цю вправу і більш детально про нього можна прочитати у даній статті. Для тих же кому ліньки ми в двох словах постараємось пояснити суть.

По-перше, це базова вправа на біцепс і відмінно підходить для тренування біцепса, для збільшення його маси. Це, звичайно ж, не зовсім домашня вправа (хоча турнік може бути і вдома), але купувати вам нічого додатково не треба, достатньо вийти на двір і знайти будь-яку перекладину. По-друге, в якості гантель чи штанги виступає ваше власне тіло. Якщо цього стає мало, то можна покласти щось важке в рюкзак і надягти його.

Накачати руки вдома швидко не вийде. На все потрібен час. Тому запасіться терпінням. Перші відчутні результати ви помітите в кінці першого місяця. Хоч ви качаєте руки вдома без гантелей – ніхто не забороняє нам використовувати інші речі в якості гантелей. Це такий собі «лайфхак», який береже ваші кошти.

Як гантелі можна використовувати бутлі для води. Ті, які на 5, 6 і більше літрів. Якщо ви дівчина, то можна знайти і 2-літрові. Головне, щоб у них була ручка. Вона не дуже зручна, може врізатися в руку, тому оберніть її тканиною. Другий варіант – самий звичайний портфель. Покладіть в нього кілька книг або просто щось важке. Можна домогтися ваги в 10-15 кг при бажанні, а цього більш ніж достатньо, щоб накачати біцепс вдома.

І ось ми вже створили собі якусь подобу гантелей і можна переходити безпосередньо до виконання підходів. Щоб не було у вас в руці, техніка залишається незмінною.

Віджимання від лавки

Поставте руки на лаву або ліжко, ноги поставте в підлогу або ж покладіть їх на стілець і робіть руками віджимання так, як робите це на брусах. Це дозволить накачати трицепс вдома, якщо будете кожен раз збільшувати кількість повторень і поступово збільшувати додаткову вагу. Бажано робити 2-3 підходи, відпочинок 2 хвилини.

Віджимання від підлоги вузьким і широким хватом

Також накачати трицепс вдома вам допоможуть звичайні віджимання від підлоги з додатковою вагою або без неї, вузьким, простим і широким хватом. Надалі можете робити віджимання на кулаках, пальцях і кистях, що збільшить навантаження і ефект.

Віджимання на брусах

Кращий спосіб накачати трицепс вдома, це віджимання на брусах. Щоб зробити навантаження на брусах не на груди, а на трицепси, робіть віджимання, злегка нахилившись назад, а не вперед. Нахиляючись вперед при віджиманні на брусах, ви робите більше навантаження на грудні м’язи.

 

Щоб накачати руки вдома без гантелей, вам потрібно не тільки знати і виконувати потрібні вправи, а й подбати про правильне харчування і здоровий сон.

Якщо ви не досипаєте, то вам буде хотітися більше їсти, так виникне переїдання і ніякого ефекту від спорту не буде. Лягайте спати якомога раніше, бажано в 22.00, вранці вставайте раніше і вмивайтеся холодною водою після простої зарядки. Це дозволить скоротити сон на 2 години і при цьому висипатися краще, ніж раніше.

 

Їжте за 2-3 години до сну, 1-2 години до тренувань. Навантаження робіть ввечері, вранці робіть просту зарядку для бадьорості. Роблячи навантаження вранці, ви втомитеся і цілий день, не зможете нічого зробити.

Їжте корисну їжу, наповнену вітамінами і білками. Не переїдайте, їжте свіжі фрукти, овочі і пийте 2-3 літри води в день.

При правильному виконанні цих вправ буде достатньо, щоб накачати руки в домашніх умовах до розмірів, які будуть радувати око. Успіхів у ваших тренуваннях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *