Як дівчині накачати прес вдома

(Голосів: 3. Рейтинг: 5,00 з 5)

У всі часи жінки і дівчата прагнуть виглядати максимально привабливо. У хід йде все: косметика, гарний одяг, дієти, фізичні вправи, за допомогою яких можна як накачати прес дівчині в домашніх умови, так і зробити фігуру стрункою, а живіт м’язистим і плоским. Як відомо, м’язи на животі діляться на верхні, нижні і косі.

Поради щодо тренування пресу вдома

Перед тренуванням шлунок повинен бути порожнім. В іншому випадку завадять дискомфорт і нудота. Та й накачати прес на повний шлунок важче. Тому тренуватися краще не раніше, ніж через дві години після їжі, і не пізніше, ніж за дві години до сну. Найбільш оптимальна опора для занять – рівна жорстка основа. Від м’якої толку мало, більше того, існує ризик травмувати хребет.

Кожну вправу необхідно виконувати не більше 15 разів (повторень). Це оптимальна кількість, після якої наступає стомлення, а зростання спортивних результатів зупиняється. Не варто займатися щодня. Важливе правило будь-якого тренування – оптимальне чергування навантаження і відпочинку, щоб організм встигав відновити сили. У разі занадто частого накачування буде накопичуватися м’язове стомлення. Найоптимальніший режим занять – через день, тобто три рази в тиждень. У критичні дні і ще два дні після займатися не варто.

Як дівчині накачати прес в домашніх умовах

Перед тим, як качати м’язи пресу, необхідно розігрітися. Для цього годиться будь-яка інтенсивна рухова активність. Можна побігати на місці, пострибати, виконати в прискореному темпі ранкову зарядку, деякі рухи аеробіки. Зрозуміло, в кімнаті не повинно бути протягів. Щоб не застудити нирки, необхідно закривати кватирку, відкриту під час розминки.

При домашньому тренуванні пресу результат можна оптимально корегувати, потрібним чином збільшуючи або зменшуючи навантаження на відповідні групи м’язів.

Зміцнення верхнього преса

Ноги зігнуті, руки за головою. Необхідно піднімати плечі, лопатки – але не поперек! – До колін. Видих виконується при згинанні тулуба.

Вправа для накачування нижнього пресу

Виконується підведення випрямлених ніг, щоб доторкнутися до них пальцями статі вище голови. Обидві руки зімкнуті на потилиці. Поки натренованість невисока, для зменшення навантаження можна піднімати зігнуті ноги. Видихайте на підйомі. Щоб ще більше полегшити виконання можна лягти головою ближче до дивану або ліжка, щоб можна було триматися за його край.

Тренування косих м’язів пресу

Зігніть коліна, стопи на підлозі. Відриваючи лопатки, намагайтеся дотягнутися рукою спочатку до однієї п’яти, потім до іншого. Видих при підйомі тулуба.

Інша вправа для косих м’язів – підняти ноги вгору і опускати їх поперемінно то на одну, то на іншу сторону перпендикулярно тулубу.

Інші вправи дівчатам для накачування преса вдома

“Велосипед”. На вису крутити уявні педалі. М’язи живота залишаються напруженими, тому після закінчення потрібно обов’язково дати їм двох-трихвилинний відпочинок.

“Торкнутися плечей”. Лежачи на спині, намагатися торкнутися колінами плечей або грудей. Виконати 15 разів. Після дати достатній відпочинок.

“Дотягнутися до колін” Розташувати стопи вище, поклавши їх на валик або на диван. Згинаючись в спині, намагатися дотягнутися руками колін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *