Тренування сідниць

(Голосів: 3. Рейтинг: 5,00 з 5)

Ідеальна фігура це мрія багатьох представниць жіночої статі. Якою би стрункою фігурою природа не обдарувала жінку, завжди є куди удосконалюватись. Регулярні заняття спортом не тільки зміцнюють здоров’я, але й допомагають постійно тримати тіло в тонусі. Якщо ви любителька обтягуючих суконь, спідниць, брюк і відкритих купальників, то вам просто необхідно мати підтягнуті сідниці. Щоб накачати сідниці, дівчині не обов’язково відвідувати спортзал, можна в домашніх умовах виконувати комплекс з простих вправ які будуть ефективні для тренування сідниць.

Тренування сідниць

http://ukratlet.info/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gifВам знадобится гімнастичний коврик і гантелі.

1)      Зміцнити м’язи сідниць допоможе наступна вправа. Для заняття розстеліть килимок для гімнастики на підлозі. Ляжте на спину, розвівши руки в сторони, притиснувши долоні до підлоги. Зігніть ноги в колінах під таким кутом, щоб вся стопа доторкалась поверхні підлоги. Потім починайте піднімати корпус, не відриваючи верхню частину спини і стопи від підлоги. Затримуємося в такому положенні 15-20 секунд, потім приймаємо вихідне положення. При правильному виконанні вправи ваше тіло повинне утворювати прямокутний трикутник, а основне навантаження будуть отримувати м’язи литок і сідниць.

2)      Присідання з додатковою вагою досить ефективні для побудови красивої форми сідниць. У спортзалі дану вправу виконують зі штангою, а в домашніх умовах краще використовувати гантелі (3 – 3,5 кг кожна) .Вазьміце гантелі в руки, руки підніміть до рівня плечей або схрестіть за головою. Почніть присідати. Ваші рухи не повинні бути різкими. Для першого разу достатньо 10-15 присідань (залежить від вашої фізичної підготовки), після додавайте з кожним заняттям кілька присідань до загальної кількості.

3)      Махи ногами також допоможуть зміцнити сідничний м’яз. Встаньте на коліна, спираючись на прямі рукі. Підніміть ліву ногу так, щоб вона продовжувала лінію вашої спини, потім виконайте кілька коротких махів, при цьому тягніть носок стопи вгору. Те ж саме повторіть з правою ногою. Здійснювати махи можна не тільки вгору, але і в сторони – тоді крім зміцнення сідниць буде тренуватись розтяжка.

4)      Вправа «ходьба на сідницях» чудово тренує дану групу м’язів. Сидячи на підлозі, почніть рухатись на сідницях вперед, потім назад. Регулярно виконуючи цю вправу, ви не тільки будете тренувати сідничний м’яз, але і змусите працювати поперекову область.

5)      Тренувати м’язи сідниць можна навіть за робочим місцем. Сидячи на стільці, відірвіть п’ятки від підлоги, піднявшись на носок, потім поверніть стопу у вихідне положення. Вправа допоможе підтримувати сідниці в тонусі і розвантажити напруження литкових м’язів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *