У Кая Гріна сьогодні День Народження

(Оцініть запис - будьте першими!)

Найяскравіший атлет професійної федерації IFBB Кай Грін (Kai Greene) святкує своє 42-річчя. Знаходиться Кай сьогодні в Нью-Йорку, де він народився і провів важкі часи свого дитинства і юності. Яке б не було ставлення до самого скандального і непередбачуваного бодибілдеру сучасності, мільйони шанувальників вітають чемпіона в його облікових записів соціальних мереж, на що сам Грін відповів:

Спасибі всім за побажання дня народження, тексти, пости в соціальних мережах, телефонні дзвінки, обійми і любов, які ви мені дали сьогодні! Ті, хто мене знає, в курсі, що я, як правило, не дуже люблю свій день народження, але чомусь в цьому році це здається трохи іншим. Це багато значить для мене, що ви витратили час своєї зайнятої життя, щоб побажати мені щасливого дня народження.

Нагадуємо, що Кай Грін отримав спеціальне запрошення виступити в цьому році на турнірі Містер Олімпія-2017 без необхідної кваліфікації. На даний шанс сам “Хижак” ще нічого не відповів, чим викликав море критики, в тому числі від чинного чемпіона Філа Хіта.
 

 

Публікація від Kai Greene (@kaigreene)

Лип 12 2017 о 5:17 PDT