Офіційні результати турніру New York Pro 2018

(Оцініть запис - будьте першими!)

19 травня відбувся професійний турнір за версією федерації IFBB Pro New York Pro 2018, на якому порівнювалися атлети у шести категоріях. Переможцем у відкритій категорії бодібілдингу став британець Натан Де Аша (Nathan DeAsha), який випередив на 2 бали Хуана Мореля (Juan Morel), який був оцінений вище переможця у фіналах, але програв за сумою балів. Джастін Родрігес (Justin Rodriguez) у рідних стінах став бронзовим призером та несподівано в ТОП-4 потрапив каліфорнієць Джо Уейд (Josh Wade), що обійшов масивного, але недоведене Джонатана ДеЛаРоса (Jonathan T. DeLaRosa). У більш легкій категорії 212 lb перемогу святкував Шон Кларида (Shaun Clarida), обіцяв виграти це шоу і сдержавший своє слово. Абсолютною несподіванкою став виступ і перемога канадського важкоатлета Рігана Граймса (Regan Grimes) в категорії Класик-Фізик, де він явно змінить критерії цього дивізіону. У класі men’s Physique змагань першим без проблем став Реймонт Едмондс (Raymont Edmonds), кращою бикинисткой судді визнали Ромину Басуалдо (Romina Basualdo) з Флориди, а в категорії Figure отримала тріумф Марія Діаз (Maria Baeza Diaz). Українська спортсменка Ольга Горобець, яка виступала в Бікіні, поза ТОП-15. Офіційні результати турніру Нью Йорк Про 2018: