Марк Дагдэйл, забрав у Слободянюка Олімпію, не їде на неї

(Оцініть запис - будьте першими!)

42-річний професійний бодібілдер категорії 212 lb Марк Дагдэйл (Mark Dugdale) закінчив свій змагальний сезон і взяв паузу. Про це він написав в інтерв’ю для сайту Elitefts.com і вказав обставини такого рішення. Основні причини, по яким Марк вважає, чому він буде пропускати Олімпію – в основному це його вік і бажання більше часу проводити зі своєю родиною, а також піклується про своєму особистому бізнесі. Він п’ять разів виступав на турнірі Містер Олімпія. І ми ще побачимо Марка на таку подію IFBB, так як він сказав, що хоче бути в найкращій формі для свого наступного шоу.

Я вважав, що «час відпочити”, це не відпочинок, як багато хто вважає. Я хочу витратити багато часу в анаболическом, надмірному калорійному стані, щоб переконатися, що наступного разу я вийду на сцену і продемонструвати найкраще своє культуристическое стан. Я ненавиджу бути посередністю в будь-якій області моєму житті і хочу отримати відчутний прогрес.

Нагадаємо, що Дагдэйл виграв шість балів в українського атлета з Одеси Олександра Слободянюка на турнірі Pro Arctic 2017 і отримав кваліфікацію на вересневу Олімпію-2017.