Акіма Вільямса почав спонсорувати Blackstone Labs

(Оцініть запис - будьте першими!)

Серйозний гравець на ринку спортивного харчування Blackstone Labs, що має в своїй команді багато відомих атлетів бодібілдингу та фітнесу, оголосив вчора про розширення своєї спортивної родини. Спочатку була підвішена інтрига, але після перших же рядків любителі цього виду спорту здогадалися, що мова йде про учасника команди “Camel Crew” Акиме Уильямсе (Akim Williams). Запис у инстаграме торгової марки BL:

ОГОЛОШЕННЯ: Пані та панове без подальших зволікань … представляємо нового учасника сім’ї Blackstone Labs!!!! Перш ніж я скажу його ім’я, хочу дати вам трохи історії. Він народився в Гренаді в 1984 році, але виріс у Брукліні! Він знав нас з 2010 року, саме тоді ми з ним зустрілися. Він працював з моїм людиною Хуаном Дизелем Морелем (Juan Morel), тренував їх Дейв Палумбо. Я пам’ятаю, що Дейв сказав: «Почекайте, поки ви не побачите його, він буде МОНСТРОМ, я кажу про розмір як Кай Грін!». Акім з’являється і випадково піднімає 650 фунтів. Багато культуристи IFBB використовують продукцію Blackstone Labs, тому я відправив Акіму кілька своїх улюблених для проби. Йому все сподобалося і ми прийшли до розмови … Blackstone Labs повинен бачити, що цей звір може дійсно зробити з нашою допомогою! Наскільки він сильний? Яким великим він може бути ?! Ми збираємося документувати все це з деякими божевільними серіями тренувань, які вже почалися. ЛАСКАВО ПРОСИМО, чемпіон 2016 IFBB Tampa Pro і учасник Olympia IFBB Pro Акім Вільямс !!!!!!

На що сам атлет відписався з вдячністю:

Я впевнений, що тепер ви, хлопці, чули і я пишаюся тим, що я офіційно новий учасник, що приєднався до команди @blackstonelabs_official. Для мене велика честь бути частиною команди, я тримав у руках їх продукти тому, що @pjbraunfitness хотів упевнитися, що я все пробував і повинен сказати, що це була одна з основних причин, чому я підписав контракт. Я хочу подякувати @pjbraunfitness і команду @blackstonelabs_official за надану мені можливість!

Любителям бодібілдингу відомо пристрасть Акім до предтренувальним комплексів, а їх в асортименті бренду Blackstone Labs предостатньо. Вільямс двічі виходив у цьому році на змагальну сцену і двічі займав п’яте місце на Каліфорнія Про-2017 і Нью-Йорк Про-2017, за що отримав чотири кваліфікаційні бали для участі в турнірі Містер Олімпія-2017. Швидше за все, Акім сподівається виграти майбутнє з 3 по 5 серпня змагання Tampa Pro-2017, де буде представлений майже весь дивізіон категорій федерації IFBB. Даний турнір Вільямс вже вигравав у минулому році, за що і був кваліфікований на тодішнє олімпійське шоу, де він увійшов у ТОП-15.
 

 

 

Публікація від Blackstone Labs (@blackstonelabs_official)

Лип 11 2017 о 6:12 PDT